Totoboanabayi

TOTOBO ANA BAYİ GİRİŞ

İnternet ortamında bir çok totobo ile başlayan ve uzantısı olan domainler mevcut. Bu web siteleri ile totobobayi.biz resmi web sitesinin hiç bir bağlantısı yoktur. Totobobayi kapalı devre bir oyun sitesi olmakla beraber binlerce bayiye sahiptir. Bu bayiler daha çok iddaa oyuncusuna ulaşabilmek adına değişik reklam teknikleri ve bonus kampanyaları başlatabilir. Bu konuda yapmanız gereken sizi oyun oynamaya yada bayi olmaya yönlendiren siteleri iyi analiz etmek ve google.com yardımı ile o siteler hakkındaki olumlu olumsuz yorumları incelemek. Bu birazda olsa sizi doğru adrese yönlendirecektir.

WhatsApp numaramız

ANABAYİ NASIL OLURUM!

totobo Ana Bayilik paneliniz ile alt bayilikler açabilir alt bayileriniz tüm hareketlerini kontrol altında tutabilirsiniz.

Güncelleme var deyip saatlerce hatta günlerce kasaların kapanmasına son ? Paranı yatırdınız ama bakiyeniz mi yüklenmedi ? Bunların hepsine son veriyoruz. Güvenilir bir ticaret sunuyoruz. Bize güvenin sizde kazanın. Size güven vermek adına elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Size vereceğimiz ana bayilik giriş bilgileri ile alt kasalar ( alt bayiler ) yaratabilirsiniz. Kullanıcı adı ve Şifre belirleyerek yaratacağınız alt bayiliğe ana bayiliğinizde olan bakiyeden istediğiniz kadar bakiyeyi yükleyebilirsiniz. Birden fazla alt bayilikler açabilir ve bu alt bayiliklerinizin oyuncu kuponlarına kadar tüm detaylarını kontrol altında tutabilirsiniz. Günlük/Haftalık/Aylık ve hatta yıllık olarak ciroları kontrol edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman alt bayilerinizi pasif hale getirebilir sonrasında yine aktif hale getirebilirsiniz.

Bayilik veren oyun firmaları arasında farkımızı zaten bayi ve oyuncu üye sayılarımız ile gösterdik. Dünyanın en iyi alt yapısına sahip totobobayi.biz sitesi hem oyuncu açısından hemde bayiler açısından çok kullanışlı bir sisteme sahip. Ödüllü alt yapısı ile hem alt bayiler edinebilmek hemde kapalı devre olmasına rağmen oyun sitesine oyuncu yönlendirmek çok kolay.

Sizde bayimiz olun sizde kazanın. Ana bayi olabilmeniz için yapmanız gereken müşteri temsilcilerimiz ile görüşmek.

Not: Bayilik sistemimiz ön ödemeli köntör sistemi ile çalışır. Anlaşma sağladığınız bayilik kar oranı sonrası yapacağınız peşin ödeme karşılığında hesabınıza bakiyeniz yüklenir ve bu bakiye ile ticaretinize yön verirsiniz.

Lütfen haftalık ödeme ve benzeri taleplerle müşteri temsilcilerimizi meşgül etmeyiniz.

WhatsApp numaramız

ALT BAYİ NASIL OLURUM!

totobo ana bayi bayisi olmak artık çok kolay. Çevrenizde güvenilen bir kişiyseniz para kazanmanıza hiç bir engel yok.

Biz sizlere dünyanın en iyi alt yapısına sahip, oyun oranları ve seçenekleriyle 2 milyona yakın oyuncuya ulaşmış bir oyun sitesi bayiliği sunuyoruz. İnternet ortamında veya real’de çevrenizdeki oyun oynayan arkadaşlarınızı bayiliğiniz üzerinden oyun oynamaya ikna edebilecek kapasiteye sahipseniz para kazanmanız çok kolay.

Arkadaş çevrenizi bayiliğiniz üzerinden oyun oynamaya ikna ettikten sonra yapmanız gereken sadece ticaretinizi takip etmek. işinizin başında olduğunuz sürece zarar etmeniz mümkün değil. Maddi anlamda hiç bir riski olmayan bayilik sistemi ile oyun sektöründe siz de kazananlar arasında yerinizi alabilirsiniz. Bayilik için her hangi bir kimlik bilgisi talep etmiyoruz. Bizim için önemli olan bayilik kriterlerimizin yerine getirilmesi. Bayilik talepleri süresince talep ettiğimiz sadece ön ödemeli kontör sistemi. Bayilik anlaşması yaptığınız kar oranı doğrultusun da bayilik kasanıza yüklenecek olan bakiyenin ödemesini yaptığınız dakika itibari ile artık sizde bir bayisiniz. Bunun için en düşük kontör alımı 5000 TL’dir. En az %60 kar oranı ile anlaştığınızı düşünürsek 2000 Tl gönderdiğiniz de 5000 TL bakiyeli kasanız bir kaç dakika içinde hazır olur ve oyun oynatmaya başlayabilirsiniz.

Sistem nasıl çalışır…

Size bir internet adresi veriyoruz. Telefonunuza veya bilgisayarınıza her hangi bir uygulama yada program indirmeden kullanıcı adınızı ve şifrenizi giriyorsunuz. Öncede ödemesini yapıp yüklediğiniz oyun bakiyesi ile sınırsız oyuncu yaratabilir ve bu oyunculara bakiyeleri istedikleri miktar da dağıtabilirsiniz.

Bir oyun severi kendi bayiliğiniz üzerinden oyun oynamaya ikna ettiğiniz de ona bir hesap açıyor ve hesabına istediği bakiyeyi yüklüyorsunuz. Yaratığınız kullanıcı adını ve şifreyi oyuncunuza verdikten sonra oyunucunuz 7 gün 24 saat totobobayi.biz oyun sitesin de oyunlerini yapabilir. Bu işlemleri çok basit bir şekilde sadece 30 saniye içerisin de gerçekleştirebilirsiniz.

Oyuncu ödemelerini siz karşılıyorsunuz.

Artık sizde bir bayi olduğunuzdan oyuncu ödemelerini siz karşılıyorsunuz. Sizlere sunduğumuz yüksek kar oranları ile kazanç sağlayacağınızdan riski de siz alıyorsunuz. Hemen panik yapmayın. Bayilerimiz arasında bir haftayı ekside tamamlayan bayi sayısı neredeyse yok denecek kadar az. Bir bayinin bir haftayı ekside bitirmesi gerçekten de çok zor.

Bayiliğin içerisinden birden fazla oyuncu olduğu sürece bayiliğiniz içerisin de zarar etmeniz mümkün olmaz. Çok büyük hatalar ve yanlışlar yaparak ticaretinizi sekteye uğratmaz iseniz bayilik ile para kazanıza hiç bir engel yok.

Kazanan oyuncunuzun parasını kaybeden oyuncunun ödediği para ile fazlasıyla karşılıyor kasanız. Yani oyuncular kendi aralarında al ver yaparken aradaki karı siz alıyorsunuz.

Eğer bu kriterlere uygun ve bu işin altından kalkabileceğinize inanıyorsanız sadece küçük bir sermaye ile hemen başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece iletişime geçerek bizle bayilik anlaşması yapmak ve anlaşılan kar oranı ile ödemenizi yapıp kontörünüzü almak.

Bayilik için daha detaylı bilgiyi lütfen Canlı Destek hattından müşteri temsilcilerimiz talep edebilirsiniz. Sizlere her konuda yardımcı olacak uzman müşteri temsilcilerimiz 7/24 hazır.

WhatsApp numaramız

WhatsApp Canlı İletişim