ŞİKAYET VAR

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Bir yanlış anlaşılmayı bu makalemizde düzeltmek istiyoruz. totobo sitesi ile yaşadığınız sorunların bir çoğu direk olarak totobobayi.biz resmi web sitesi ile kalalı değildir.

Şikayetvar.com ve benzeri sayfalardaki sorun yaşamış oyun severlerin sorunlarını takip ettiğimiz de bir çok sorunun totobobayi.biz web sitesi görüntüsü vererek yapılmış bazı kötü niyetli web siteleri olduğunu tespit ettik. Bu konuda sizleri bilgilendirmek adına böyle bir yazı hazırladık.
Detaylı Bilgi için

WhatsApp numaramız

TOTOBO ANA BAYİ ŞİKAYET

totobo isminin yanına konulan rakamlar ile alınan domainlerin totobobayi.biz ile alakası olmadığı gibi bu siteler ile yaşadığınız sorunların da muhatabı değildir. Yazının devamın da konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

totobobayi oyun sitesi ile alakalı tüm şikayetlerinizi sayfanın yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz.

totobobayi.biz da oyun oynadım paramı alamadım ?

Şu Whatsapp numarasını kullanan bayiniz bizi dolandırdı ?

totobobayi.biz Hesabımda para vardı ama hesaba giremiyorum ?

www……com adresinden üye oldum sizinle bir bağlantısı var mı ?

Gibi benzeri sorunlarınızın aslında direk muhatabı değiliz. Fakat siz oyun severlere bu konuda elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız. Yorum kısmında bizlere ilettiğiniz sorunlarınıza çok kısa bir sürede uzman müşteri hizmetlerimiz tarafından cevap bulabileceksiniz.

Öncelikle belirmek isteriz ki totobobayi oyun sitesi ile alakalı yaşanan sorunların bir çoğunun totobobayi.biz oyuncu sitesi ile bir alakası yoktur. Kötü niyetli bazı web site sahipleri totobobayi.biz’e benzeyen siteler yaparak üyelik açıyoruz adı altında kendi kullandıkları merdiven altı tabir edilecek oyun sitelerine yönlendirilirler.

Resmi web sitesi ( www.totobobayi.biz) ile yaşadığınız tüm sorunları canlı yardım hattından yada bu sayfanın yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz. Sizler en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Yorum bırakırken lütfen kullandığınız mail adresinizi kayıt ediniz. Müşteri hizmetlerimizden size geri dönüş yaplabilsin.